Juniori doma opäť s vysokými víťazstvami
pridané 11.3.2019

Juniori

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - KB SLÁVIA TU KOŠICE 102 : 83 (57:51)

Kubala 28, Krčmárik 24, Orihel 17, Trnčík 10, Šimoňák 8, Vlnieška 5, Randa 4, Janíček 3, Kukučka 2, Zachar 1, Hoferica

V prvej štvrtine sa hral rýchly útočný basketbal, oba tímy mali presnú mušku čoho výsledkom bolo skóre 29:32. V druhej časti sme zlepšili obranu a získali sme mierny náskok. Definitívne sme o našom víťazstve rozhodli v tretej štvrtine, v ktorej sme od začiatku dominovali. Výborne sme bránili, dodržali sme všetky pokyny, ktoré sme si dali a tak po 30 minútach sme viedli 87:64. V záverečnej časti sme troška stratili koncentráciu a súper znížil ale dôležité víťazstvo sme si už nenechali vziať.

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - BK 04 AC LB SPIŠSKÁ NOVÁ VES 96 : 57 (50:38)

Vlnieška 18, Trnčík 14, Kubala 14, Zachar 11, Randa 8, Kukučka 6, Janíček 6, Orihel 6, Mateášik 5, Šimoňák 4, Krčmárik 4

V nedeľnom zápase dostali dostatočnú možnosť zahrať si všetci hráči. Je výborné, že všetci aj bodovali a schuti si zahrali .Po počiatočnom oťukávaní sme zlepšili obranu a zvyšovali sme náskok. Za najvydarenejšiu môžeme znova považovať tretiu štvrtinu, v ktorej sme dominovali 23:6.

Peter Roman

Mladší mini

IMC Slovakia Považská Bystrica – Akapo Lučenec 22 : 75 (9:42)

Štvrtiny: 3:18, 6:24, 13:19, 0:14.

IMC: Fischer 10, Vojtek 4, Haljak 3, Pepich 3, Ondráš 2, Lapuník, Stráňovský, Pozník, Bröstel, Paulec, Ryljak S.

IMC Slovakia Považská Bystrica – Akapo Lučenec  (3 x 3) 4 : 16

Jarné prázdniny nám narušili tréningové tempo a istým spôsobom bolo úspechom, že sme sa na stretnutia vôbec zišli v dostatočnom počte. Aj touto cestou ďakujem rodičom za ústretovosť. Lučenec nás prekvapil mimoriadne tvrdou obranou, s akou sme sa doteraz ešte nestretli. Napriek tomu, že hostia výrazne dominovali v defenzívnej činnosti, dokázali sme v tretej štvrtine s nimi sympaticky držať krok. Na našich hráčoch jasne badať výkonnostný progres, no bude to chcieť ešte množstvo trpezlivosti, kým sa to začne odrážať na výsledkoch. Najbližšie nás čaká dohrávka práve v Lučenci.