pridané 3.3.2019

Kadeti

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - MBK AŠK SLÁVIA TRNAVA 75 : 78 (41:40)
Kukučka 25, Ďuriš 17, Wallenfels 14, Kováč 8, Baláž 8, Poljak 3, Kvasnica, Nedosóczky

Prvý polčas bol vyrovnaný, družstvá sa viackrát vystriedali vo vedení, nikto si nevypracoval nejaký väčší náskok. V druhom polčase získali hostia v jednu chvíľu 8-bodový náskok a ten rozhodol. Napriek obrovskej snahe našich chlapcov sme už nedokázali otočiť vývoj zápasu v náš prospech a tesne sme prehrali.

MBK AŠK SLÁVIA TRNAVA - IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA 69 : 55 (38:24)
Kukučka 17, Ďuriš 17, Wallenfels 15, Poljak 3, Kvasnica 3, Baláž, Nedosóczky, Kováč

V nedeľnom stretnutí sme nezachytili úvod zápasu, boli sme všade neskoro, boli sme veľmi ospalí. V útoku sme volili zlé riešenia a v obrane sme nedodržali pokyny ako brániť systémy domáceho tímu. Tesne pred koncom prvej štvrtiny sme prehrávali už 24:5. Ku cti nám slúži, že sme naďalej bojovali, dokázali sme sa dvakrát priblížiť na rozdiel 4 bodov ale na viac sme nemali sily.