Juniori ťahali v Leviciach za kratší koniec
pridané 28.12.2018

ŠBK JUNIOR LEVICE - IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA 88:75 (41:39)
Kubala 35, Janíček 8, Šimoňák 8, Randa 7, Zachar 6, Krčmárik 5, Orihel 2, Vlnieška 2, Trnčík 2, Sabo, Hoferica

Do zápasu sme mali výborný vstup, dobre sme bránili a daril sa nám aj rýchly prechod do útoku, viedli sme 9:2. Domáci však ešte do konca 1.štvrtiny otočili vďaka našej nedôslednosti v obrane M. Danieliča, ktorý nám nastrieľal 15 bodov. V druhej časti sme predsa len obranu zlepšili, na chvíľu sme sa aj dostali do vedenia ale napokon sme odchádzali do šatne s 2-bodovým mankom. O našej prehre sa rozhodlo v tretej štvrtine, kde sme znova zle riešili obranu a inkasovali sme 33 bodov. V poslednej časti sme sa snažili niečo so zápasom urobiť, bojovali sme ale ohroziť súpera sme už nedokátzali.