IMC Slovakia Považská Bystrica – Slávia Trnava 85 : 75 (27:18, 43:35, 62:52)

PB: Kubala 21, Svitek 19, Drbúl 13, Markovič 8, Smatana 5, Samek 5, Krčmárik 4, Hrebičík 2, Tomáško 2, Péli 2, Orihel 2, Mátych 2, Horánsky, Zemánek.

TT: Hanúsek 18, Mlynek 16, Rantúch 15, Pozdech 9, Trepáč 6, Hirner 4, Zaťko 3, Pinček 2, Švenk 2, Marčok, Sabo.

TH : 26/14 – 27/16, Trojky : 7 – 2, Fauly : 21  - 23.

Do zápasu sme vstúpili tak ako sme si predsavzali, snažili sme sa hrať agresívne v obrane, vyrážať do rýchlych protiútokov a skórovať jednoduché koše. Počas celej prvej štvrtiny sme si držali 10 bodový náskok a aj napriek zbytočným stratám keď sme sa snažili hrať až príliš rýchlo sme mali zápas pod kontrolou. Priebeh druhej štvrtiny bol viac menej rovnaký, výborné obranné zákroky sme sa snažili zakončiť zbytočne rýchlo, čo prinášalo množstvo zbytočný strát a nepresných zakončení. Na polčasovú prestávku sme odchádzali s 8 bodovým náskokom 43:35. Priebeh tretej štvrtiny bol úplne rovnaký ak predchádzajúci priebeh zápasu, pokiaľ sme hrali agresívne a využívali skúsenosti Štefana Sviteka mali sme v hre navrch a dokázali sme skórovať zo situácii na ktorých pracujeme v tréningoch, ako náhle sme poľavili v koncentrácii súper sa dokázal bodovo dotiahnúť a my sme sa trápili. Po katastrofálnom vstupe do poslednej časti hry, v ktorom sme prehrali 2:14 a nedokázali sme nájsť rytmus a miestami ani chuť bojovať prišlo prestriedanie viacerých hráčov, oddychový čas a dôsledné dohovorenie v danom čase bol stav 68:73. Potom sme sa vrátili do hry, dokázali sme dodržiavať pravidlá v útoku a aj obrane a opäť sme sa vrátili do hry. Poslednú časť záverečnej štvrtiny sme vyhrali 17:2 a celý zápas 85:75.