baner
Kadeti po základnej časti na prvom mieste
pridané 15.5.2017

Kadeti

MBK Karlovka Bratislava – IMC Slovakia Považská Bystrica 71 : 77 (20:17, 33:34, 44:57)

IMC: Krčmárik 21, Randa 13, Vlnieška 8, Zachar 8, Janíček 6, Mytník 6, Koprda 4, Tamáši 4, Hoferica 4, Pauliny 3, Sabo, Zbýň.

V poslednom zápase základnej časti, ktorý rozhodoval aj o tom či sa staneme organizátorom finálového turnaja majstrovstiev Slovenska sme aj napriek značne obmenenej zostave nezačali dobre. Hrali sme bez nasadenia v obrane, domáci trestali každú našu chybu a výsledkom bolo ich vedenie po prvej časti hry. V druhej časti sme zvýšili nasadenie, začali sme hrať rýchlejšie a výsledkom bolo naše jednobodové vedenie v polčase stretnutia. Aj napriek drobným zaváhaniam sme mali celý druhý polčas pod kontrolou a miestami sme viedli dvojciferným náskokom, naše chyby v závere zápasu dovolili skórovať súperovi a stiahnuť náš náskok na konečných 71:77.

Peter Torda

Starší mini

ŠBK Handlová - IMC Slovakia Považská Bystrica 50 : 33 (19:2, 27:17, 40:25)

IMC: Hollý 8, Dodek 7, Mizerík 6, Oravec 6, Kovár 4, Opoldík 2, Galko, Pepich, Krankuš, Besterci.

ŠBK Handlová – IMC Slovakia Považská Bystrica 55 : 21 (19:6, 31:13, 41:15)

IMC: Opoldík 8, Hollý 7, Dodek 4, Blaško 2, Kovár, Galko, Pepich, Krankuš, Besterci, Mizerík.

V posledných dvoch zápasoch sezóny sme chceli odohrať dôstojné zápasy aj napriek problémom, ktoré nás opäť postretli (choroby, zranenia). V prvom zápase sa nám v rámci možnosti darilo plniť to čo sme si povedali. Aj napriek ustráchanosti v prvej štvrtine sme sa dokázali v ďalšej časti zápasu vzchopiť a odohrali sme dobrý zápas. V druhom zápase na nás doľahla únava aj fyzická aj mentálne. Neboli sme schopní, ochotní behať, brániť a pôsobili sme rezignovane. Výsledkom čoho je vysoký bodový rozdiel ako aj nízky počet bodov nami strelených.