fb
baner
Kadeti s jasnými víťazstvami
pridané 2.5.2017

IMC Slovakia Považská Bystrica – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 88 : 41 (21:11, 44:15, 64:33)

IMC: Krčmárik 18, Orihel 14, Šipkovský 13, Randa 12, Zachar 9, Šimoňák 8, Vlnieška 4, Koprda 4, Hoferica 2, Janíček 2, Paulíny 2, Trnčík.

Od začiatku sme vstúpili do zápasu veľmi koncentrovane a dokázali sme plniť viac menej všetky veci na ktorých sme počas týždňa pracovali. Dokázali sme hrať rýchlo, skórovať jednoduché koše ako aj strieľať s vysokou úspešnosťou streľby za tri body (5/8). V druhej štvrtine sme dominovali ešte výraznejšie keď sme súperovi dovolili skórovať len 4 body a výrazne sme ju vyhrali (23:4). Po polčase prišlo mierne uspokojenie a keď sme nedokázali ubrániť ani najjednoduchšie akcie súpera. Posledná časť zápasu bola jednoznačne pod našou kontrolou a jasne sme dominovali. Po dlhšom čase bolo na hráčoch vidieť chuť, radosť a ochotu ísť na doraz, za to im patrí veľká pochvala.

IMC Slovakia Považská Bystrica – BKM Iskra Svit 92 : 63 (14:17, 34:37, 47:60)

IMC: Vlnieška 16, Janíček 14, Zachar 14, Orihel 13, Koprda 10, Šimoňák 8, Randa 7, Mytník 6, Daňo 4, Hoferica.

Aj napriek predzápasovým upozorneniam sa stalo presne to čo sme nechceli. Mierne podcenenie niektorých hráčov, slabšia koncentrácia v obrane a príliš individualistická hra v útoku mala za následok to, že počas celého prvého polčasu sme prehrávali. K životu nás prehrali až „správne mierené poznámky z hľadiska“, vtedy si hráči uvedomili že niečo nie je v poriadku a v druhej časti zápasu jasne dominovali. Príležitosť zahrať si dostali všetci hráči, no treba povedať, že nie všetci ju využili na 100%.