Oficiálna web stránka basketbalového klubu BK Považská Bystrica

Basketbal Považská Bystrica

fb
baner
TRÉNUJME AJ POČAS KARANTÉNY
pridané 16.3.2020

Hoci v týchto dňoch prežívame situáciu akú ešte asi nikto z nás nezažil, musíme si z toho zobrať hlavne to pozitívne, byť disciplinovaní a zodpovední. Preto chcem poprosiť všetkých našich hráčov, ale aj ich blízkych, aby venovali pozornosť nasledujúcim riadkom.

V prvom rade dbajme na hygienu a dodržujme všetky karanténne opatrenia. Len disciplína pri ich dodržiavaní nám pomôže, aby sme korona vírus porazili. Buďte ohľaduplní voči sebe ale aj voči svojmu okoliu!

Čas strávený strávte s rodinou, nezabúdajte však ani na školské povinnosti. Nikto momentálne nevie aká dlhá bude táto pauza preto je veľmi dôležité, aby ste nestratili kontakt aj so školskými povinnosťami. Špeciálne to platí o deviatakoch a maturantoch!

Už sme tiež informovali o tom, že všetky súťaže, v ktorých účinkujú naše družstvá sú prerušené na neurčito. Verme však, že v tejto sezóne si ešte budeme môcť zmerať sily s našimi kamarátmi z ostatných družstiev na ihriskách.

Je možné, že pauza bez spoločného trénovania bude dlhšia. Chceme preto vyzvať všetkých našich hráčov na individuálny tréningový proces. Napriek v súčasnosti obmedzeným možnostiam si myslíme, že je možné individuálne na sebe pracovať tak, aby keď karanténa skončí boli ste schopní a pripravení naskočiť do tréningového procesu. V nasledujúcich dňoch vám budeme na facebookovej stránke klubu prinášať tipy na trénovanie doma vo forme rôznych videí, ktoré by vám mohli pomôcť inšpirovať sa. Hráči, ktorí bývajú v rodinných domoch majú určitú výhodu, najmä v slnečnom počasí avšak vašej kreativite sa medze nekladú. Majte však, prosím, vždy na pamäti bezpečnostné a hygienické opatrenia!!!                                                                                                Peter Roman


image
image
8.3.
U15 Pov. Bystrica - ŠBK Handlová
75:65
7.3.
U19 Pov. Bystrica - Inter Bratislava
66:89
7.3.
U13 Pov. Bystrica - BK Žiar nad Hronom
40:85
7.3.
U13 Pov. Bystrica - BK Žiar nad Hronom
31:77
7.3.
U15 Pov. Bystrica - TJ Družba Piešťany
74:57
1.3.
Muži BKM SPU Nitra - Pov. Bystrica
94:98
23.2.
Muži Pov. Bystrica - Academic ŽU Žilina
81:67
16.2.
Muži KB Košice - Pov. Bystrica
71:85
15.2.
U14 Pov. Bystrica - MBK Lipt. Mikuláš
42:27
15.2.
U14 Pov. Bystrica - MBK Lipt. Mikuláš
58:51
image
spodok odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz
INVERSE | enjoy in peace